Vyznání lásky v barvách od Tikkurily

2017-01-24 00:00:00

Nabízíme vám několik zajímavých tipů, jak překvapit vaše milé jedinečným vyznáním lásky. Je jen na vás, který z nich si vyberete.

Vytvořte si tabuli na zamilované vzkazy
Pokud se vám tabule pojí jen s léty strávenými ve škole, je načase překonat tento stereotyp. Díky barvě Liitu Blackboard Paint si snadno vytvoříte unikátní tabuli podle vlastních představ ve kterékoliv místnosti vašeho příbytku.Po takto vzniklé tabuli můžete malovat křídami co hrdlo ráčí. Liitu Blackboard Paint je akrylová vodou ředitelná barva. Můžete ji tónovat do celé řady atraktivních barevných odstínů, a tak ji snadno sladíte s barevností vašeho interiéru. Při psaní křída dobře přilne k natřenému povrchu a snadno se maže. Tabulová barva lépe vynikne, pokud ji použijete pouze na jednu stěnu místnosti. Ostatní stěny můžete vymalovat jinými interiérovými barvami. Liitu Blackboard Paint můžete použít nejen na stěny, ale i na nábytek. Můžete si tak ozdobit například čelo postele. Pozor, Liitu Blackboard Paint nepoužívejte na nadměrně frekventovaný nábytek, aby se nátěr nepoškodil.

Dopřejte si magnetickou přitažlivost
Pro ty, kterým psaní křídou nestačí, je tu magnetická barva Magnetic od Tikkurily. Vaše nejbližší určitě potěší, pokud před odchodem do práce najdou na stěně v předsíni vyznání lásky přichycené oblíbeným magnetem. Magnetic je speciální tmavošedá matná barva ředitelná vodou. Musíte ji nanést ve 3 vrstvách krátkými tahy válečkem nebo štětkou. Snažte se přitom docílit co nejhladšího povrchu. Pokud chcete mít tabuli v jiné než tmavošedé barvě, musíte ji přetřít 1 až 2 vrstvami interiérové barvy od Tikkurily s vysokou kryvostí, například barvou Feelings Interior Paint. Vhodné je zvolit cílovou barvu v tmavých odstínech, abychom nemuseli nanášet více vrstev nátěrů. Pamatujte, že silný svrchní nátěr snižuje přilnavost magnetů.

Vyznání, které se rozzáří
Pro všechny, kteří touží po romantice v noci, je tu speciální lak, který ve tmě svítí, Taika Glow. Taika Glow je určena na natřené povrchy, nejvhodnějším podkladem jsou světlé povrchy. Aby byl účinek viditelný, je nevyhnutelný dostatečný světelný příjem před setměním nebo před zhasnutím světla v místnosti. Barvou Taika Glow můžete namalovat nenápadné srdíčko v ložnici, a vždy, když se na ně vám milá osoba podívá, vzpomene si, že ji máte rádi. Barvou můžete napsat vzkaz, třeba „dobrou noc“. Tento lak můžete nejlépe aplikovat pomocí kvalitních štětců značky Anza. O správné aplikaci se dočtete více v blogu Jak malovat fosforeskující barvou Taika Glow.Romantika až pod nos
Pokud vám z nedávného malování zůstala přebytečná barva, vyrobte si malovaný podnos, na kterém svým nejmilejším přinesete snídani až do postele. K přípravě takového romantického, ale i praktického dárečku stačí dřevěná prkénka, hřebíčky, kladivo, vrtačka, provázek a interiérové barvy na dřevo.
Změřte a nařežte pět prkének – jedno základní ve tvaru obdélníka nebo čtverce, a těm přizpůsobte rozměry čtyř bočních prkének. Spojte prkénka použitím hřebíků. Na dvou bočnicích vyvrtejte vždy dva otvory, kterými provlékněte silnější provázek, na koncích udělejte uzel. Tím vytvoříte rukojeti podnosu. Zbavte nový podnos prachu a napište zamilovaný vzkaz libovolnou akrylovou barvou, kterou máte doma. Až napíšete svůj vzkaz, doporučujeme aplikovat na celou plochu podnosu tři vrstvy nátěru ochranného laku Kiva Interior Lacquer od Tikkurily. Ochranný lak odolá i rozlité kávě nebo čaji.Fantazii se meze nekladou. Záleží jen na vás, jak si zkrášlíte domov a současně vyjádříte svým blízkým, že je máte rádi. Výhodou tabulové a magnetické barvy je, že vzkaz, který na takto upravené stěně necháte, můžete kdykoliv měnit. Při použití fosforeskující barvy Taika Glow se musíte dobře rozhodnout, jaké vyznání namalujete, protože je budete mít na zdi až do dalšího malování.
 

Zpět

Tipy a rady k malování

Nechte si na email zasílat tipy a rady k malování. Vaše údaje nebudou použité pro třetí strany a kdykoliv se můžete v zápatí e-mailu odhlásit