Tabulová barva nemusí být JEN černá, my Vám ji uděláme barevnou

03.05.2019

Určitě jste se již setkali s pojmem tabulová barva na stěny. Pod tímto pojmem se Vám vybaví černý nátěr na zdi, na které je možné kreslit a psát křídou. Ovšem tabulová barva Liitu od společnosti Tikkurila umí být i barevná. Kromě klasické černé barvy je možné tuto barvu natónovat do široké škály barevných odstínů. Stačí si jen vybrat ze vzorníku Feel the colour.

Toužíte po pastelové růžové, či výrazné žluté zdi na kterou budou Vaše děťátka moci psát? Nebo chcete skandinávské odstíny v kuchyni či ložnici, kde si namalujete své vlastní umělecká díla a napíšete vzkaz? Nebo chcete utajenou tabuli na stěně v obývacím pokoji v odstínu stejném jako je zbytek stěny? S Liitu se může toto všechno stát skutečností.

Barevná tabulová barva Liitu.  Tabulová barva Liitu aplikovaná na stěně, šedý odstín.

Tabulová barva Liitu

Vodou ředitelná akrylátová barva je vhodná na tvorbu tabulových povrchů na stěnách a nábytku v interiéru. Nátěr je otěruvzdorný a omyvatelný. Křída se dobře zachytí na natíraném povrchu a následně jde snadno setřít.

Tabulová barva se hodí všude

Kdysi byla tabule výhradou škol, dnes si však můžete vytvořit i Vy tabuli doma přímo na stěně díky tabulové barvě Liitu. Možná si řeknete, že je to skvělý nápad pro Vaše ratolesti do dětského pokoje, ano je, ale kromě toho tabulová stěna je skvělý designový prvek a zároveň i praktická pomůcka v jiných prostorách Vašeho domova. A s tabulovou barvou Liitu se nemusíte omezovat černou barvou, nebojte se a sáhněte i po barevných odstínech.

V každém pokoji najde Liitu své uplatnění a dodá prostoru šmrnc a jedinečnost:

 • Obývák – V obýváku je tabulová barva vhodná zejména na umělecké kreace. Máte pocit, že Vašemu obýváku něco chybí, nebo byste chtěli jen originální obraz, který lze kdykoliv přemalovat a autorem budete Vy? Pak jednoznačně sáhněte po tabulové barvě Liitu. Vytvořte si svůj vlastní umělecký skvost přímo na stěně.
  Černá tabulová barva aplikovaná na stěně.
 • Kuchyně – V kuchyni využijete Liitu zejména na psaní vzkazů, seznam toho, co je třeba udělat nebo nakoupit. Dokonce si tam můžete napsat své oblíbené recepty, abyste je nezapomněli a při dalším vaření už nebudete muset hledat kuchařku.
  Tabulová barva Liitu aplikovaná na stěně v kuchyni slouží jako skvělý pomocník.
 • Pracovna – V případě, pokud pracujete z domova Vám tabulová barva nahradí poznámkový blok. Všechny nápady, řešení, úkoly, prostě všechny své myšlenky si zapíšete na stěnu a už se Vám nestane, že na něco zapomenete. Výhodou tabule je, že ji není možné ztratit, jak to bývá v případě papírků s poznámkami. Při řešení úloh člověku pomáhá psaní, nejen volné přemýšlení v hlavě. Na tabulovou barvu si můžete napsat cokoliv, protože ji i můžete kdykoliv setřít a začít od znova.
  Tabulová barva Liitu aplikovaná na stěně v obývacím pokoji slouží jako skvělý pomocník.
 • Dětský pokoj – Děti milují kreslení a tím nejmenším je velmi těžké vysvětlit, že se kreslí pouze na papír. Nechte své ratolesti čmárat po stěnách. Stačí když na stěny nanesete tabulovou barvu Liitu a už nebudou muset omezovat svou uměleckou tvorbu kouskem papíru.
  Tabulová barva Liitu aplikovaná na stěně v dětském pokoji.

TIP: zkombinujte tabulovou barvu Liitu s magnetickou barvou Magnetic a vytvořte si magnetickou tabuli. Na stěnu nebo na nábytek budete moci nejen psát, ale i připínat fotky a vzkazy magnetkami. Jak to funguje, si můžete prohlédnout v našem videu magnetická školní tabule.

Díky tabulové barvě Liitu mohou děti kreslit po stěně kolik chtějí.  Tabulová barva Liite na stěně je v interiéru krásnou dekorací.

Zpět

Tipy a rady k malování

Nechte si na email zasílat tipy a rady k malování. Vaše údaje nebudou použité pro třetí strany a kdykoliv se můžete v zápatí e-mailu odhlásit