Bílá, královna všech interiérů

2016-12-19 00:00:00

Bílá barva představuje celosvětově nejpoužívanější, nejprodávanější a nejžádanější barvu snad ve všech obchodech s malířskými potřebami.
Víte, čím je bílá výjimečná? Je nesmírně univerzální a sluší každému interiéru. Vsadit na bílou znamená vybrat si barvu, která nikdy nevyjde z módy.Bílá barva prosvětluje a zvětšuje prostor
Je důležité zdůraznit tvárnost bílé barvy a její schopnosti prosvětlit i ty nejmenší prostory. Bílá má nejen schopnost prosvětlit, ale i schopnost opticky zvětšit prostor.
Pokud máte pocit, že bílá působí příliš sterilně, můžete ji kombinovat s různými pastelovými odstíny nebo teplými barvami, které dodají prostoru útulnější atmosféru.Není bílá jako bílá
Jedinečným produktem pro všechny milovníky bílé je vodou ředitelná akrylátová interiérová barva k natírání stěn a stropů Pure White od Tikkurily.

Vysoká otěruvzdornost a krycí schopnosti
Vyznačuje se vynikající otěruvzdorností a krycí schopností. Vysoká krycí schopnost je pro bílou barvu obzvlášť důležitá, protože přemalovat výraznější barevný nátěr bílou barvou s nižší kryvostí by bylo skutečně náročné.

Skutečně snadná aplikace
Barvu můžete nanášet štětkou, válečkem nebo nástřikem. Je vhodné aplikovat 1 až 2 nátěry. Nátěr schne přibližně dvě hodiny a můžete jej přetřít už po čtyřech hodinách. V případě savých povrchů místností je vhodné aplikovat speciální základní penetrační nátěr Suprabilit od Tikkurily.
Bílá symbolizuje dokonalost, svěžest, čistotu, pozitivizmus, klid, nevinnost a rovnováhu.
Z dekorativního hlediska je bílá barva vždy spojována s minimalismem, ale ve skutečnosti se od této barvy odvíjejí interiéry a exteriéry nejrůznějšího stylu. S Pure White od Tikkurily snadno vytvoříte útulný i elegantní interiér, který bude odrážet vaši výjimečnou osobnost.

Do kvality se vyplatí investovat. Nádherný sněhobílý odstín Pure White rozjasní váš domov na dlouhá léta.

 

 

Zpět

Tipy a rady k malování

Nechte si na email zasílat tipy a rady k malování. Vaše údaje nebudou použité pro třetí strany a kdykoliv se můžete v zápatí e-mailu odhlásit