Vystupte z davu a vyzkoušejte tekutou gumu

07.03.2018

RUBBERcomp je syntetický gumový nátěr, který má velmi široké využití a nabírá stále větší popularitu v oblasti motoristiky.

Vhodný na různé povrchy

Tento ochranný nátěr můžete aplikovat na jakýkoliv povrch. Drží na skle, plastu, gumě, provaze, dřevě i papíře. Aplikovaný může být na vlhký nebo suchý povrch, přičemž vytváří elektřině, počasí a oděru odolnou vrstvu. Poskytuje také ochranu proti korozi a nabízí také protiskluzové a elektroizolační vlastnosti. A co víc, pokud se vám váš výtvor přestane líbit, nebo jej již nepotřebujete, nátěr jednoduše stáhnete z povrchu, a to aniž by nějakým způsobem zničil poklad, na kterém byl aplikován.

Postup jak si svépomocí přestříkat auto

1. Dokonale umyjte a vysušte auto.

2. Maskovací páskou, zakrývací fólií nebo papírem zakryjte všechny plochy, které nechcete stříkat.

Zakrývání částí auta, které nechcete stříkat.


3. Pokud jste se rozhodli pro neonový odstín, povrch nejprve nastříkejte na bílo, přičemž povrch musí být jednolitě bílý. Takto se zvýrazní výsledný neonový efekt.

Stříkání povrchu auta Maston sprejem, bílým odstínem.


4. Následně aplikujte minimálně 4 vrstvy neonové barvy. Mezi jednotlivými vrstvami nechejte povrch proschnout 10 - 20 minut. Doba schnutí se může prodloužit v závislosti na tloušťce filmu. Přes neonovou barvu by neměl prosvítat bílý podklad.

Aplikace tekuté gumy RUBBERcomp - první vrstva     Aplikace tekuté gumy RUBBERcomp - poslední vrstva


POZOR: Během aplikace průběžně čistěte trysku tak, že otočíte nádobu dnem vzhůru a zmačkněte jí, dokud nevyjde hnací plyn. Trysku kontrolujte a v případě nahromadění barvy otřete hadříkem.

5. Na konec auto přestříkejte ochranným lakem Rubber Shield. Dostupný je ve dvou stupních lesku - matný a lesklý. RUBBERshield pokryje a spojí povrch efektivně s předchozím gumovým nátěrem. Zůstává pružný a elastický po celou dobu, nepraská a nekřehne v extrémních klimatických podmínkách.

6. Opatrně odstraňte pásku a vyrazte na cesty.

Tekutá guma RUBBERcomp aplikovaná na autě.

Zpět

Tipy a rady k malování

Nechte si na email zasílat tipy a rady k malování. Vaše údaje nebudou použité pro třetí strany a kdykoliv se můžete v zápatí e-mailu odhlásit