Optiva - nebo jak na hezké a zdravé stěny

2017-04-18 00:00:00

Rodina barev Optiva je nejnovější generací vodou ředitelných akrylátových barev. Vyrobené byly s využitím moderních technologií a splňují přísné ekologické normy.

Nezatěžují životní prostředí

Společnost Tikkurila se neustále snaží minimalizovat dopad svých činností a výrobků na životní prostředí. Při vývoji a výrobě nátěrových hmot proto zohledňují otázky životního prostředí a jejich barvy jsou nejen vysoce kvalitní, ale i uživatelsky a ekologicky přívětivé.

Barvy Optiva oproti konvenčním barvám neobsahují těkavé organické látky. Díky tomu nezatěžují životní prostředí. Jejich nejvyšší kvalitu potvrzuje i certifikát Environmentální výrobek "EKOLABEL".

Vhodné pro alergiky

Celá řada Optiva byla oceněna i spotřebiteli. V roce 2011 získala ocenění v kategorii "Nejlepší nový produkt roku 2010". Hodnocení získala na základě svého dobrého jména, kvality a objemu prodeje produktů. Kromě toho získala ocenění za design balení.

Barvy Optiva však nejsou jen hezké na pohled, ale také v sobě skrývají antialergickou recepturu. Prošly speciálním testováním polského institutu Allergy Society (PTA). Výsledkem výzkumu bylo, že barvy Optiva jsou bezpečné pro lidi zvlášť citlivé a s citlivostí na alergie. Alergici tak dostávají záruku kvality a bezpečnosti.

 

        

 

Odolný omyvatelný povrch

Barvy Optiva jsou určeny k dekorativní malbě stěn a stropů uvnitř obytných, kancelářských a veřejných budov ve školách a v prostorách zdravotní péče a také prostory v potravinářském průmyslu bez přímého kontaktu s potravinami.

Dostupné jsou ve třech stupních lesku - plně matná (Optiva Ceramic), matná (Optiva 5) a polomatná (Optiva 20). Díky velmi dobré krycí schopnost, vytvářejí krásný povrch. V případě znečištění natřeného povrchu, na čištění může být použita voda s malým množstvím čisticího prostředku. Z povrchu velmi jednoduše odstraníte skvrny vlhkým hadříkem. Barvy odolávají také proti mytí s dezinfekčními prostředky používanými v nemocnicích.

Jak Optive odolá pastelky, blátu i čokoládě si můžete prohlédnout ve videu:

                                                                                     

Díky velmi dobré krycí schopnosti vytvářejí krásný omyvatelný povrch. Zároveň je lze tónovat do nespočtu odstínů. Výběr těch nejkrásnějších interiérových odstínů, které ve vašem domově navodí příjemnou atmosféru, najdete ve vzorníku Feel the colour.

Zpět

Tipy a rady k malování

Nechte si na email zasílat tipy a rady k malování. Vaše údaje nebudou použité pro třetí strany a kdykoliv se můžete v zápatí e-mailu odhlásit